Szkoła Ju-jitsu

InstruktorO nasTreningiGodziny zajęć Multimedia  Kontakt
 


Sensei Marcin Marek
Marcin Marek
 


Sensei Marcin Marek - 3 Dan Ju-Jitsu
Założyciel Szkoły Hajime

   Urodzony 17.08.1984r. w Krakowie. Swoją przygodę z Ju-Jitsu rozpoczął w 1994 roku Gdzie pod okiem Sensei Krzysztofa Pytlaka nabierał kunsztu tradycyjnych technik.
   Kolejne lata poświęceń i dążeń do doskonałości przyniosły rozwój pod okiem Sensei Pawła Mikłaszewskiego, a zbiór doświadczeń zdobytych na salach treningowych oraz seminariach dały efekt własnych przemyśleń i budowy wizji ju–jitsu łączącej w sobie tradycjonalizm z nowatorskim podejściem do zajęć.
    Wiedza, zachowanie, a także osobowość przelał na szkołę Hajime kierując się mottami:

"Nie siła tworzy człowieka, lecz człowiek siłę"

"Najtrudniejsza walka to walka z samym sobą"


   Człowiek oddany swojej pasji, któremu ogromną radość przynosi prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą, trenowanie i podnoszenie własnych umiejętności. Uśmiechnięty, radosny, pełen optymizmu na lepsze jutro.

   Na co dzień oddany mąż, właściciel psa i pogromca szos na swoim jednośladzie ;-)
 
 
Marcin Marek
Marcin MarekMarcin Marek
 
       
 
 
 
Sensei Maciej Borzęcki
Maciej Borzęcki

Sensei Maciej Borzęcki
- 2 Dan Ju-Jitsu

   Urodzony w 1987r. w Krakowie. Od dziecka zafascynowany wschodnimi sztukami walki, w wieku 13 lat rozpoczął swoją przygodę z Ju-Jitsu – na przestrzeni kilkunastu lat nauki – uczestnik licznych staży i treningów z mistrzami różnych systemów sztuk walki. Pierwsze kroki na macie stawiał pod okiem sensei Krzysztofa Pytlaka , Marcina Marka, Pawła Mikłaszewskiego oraz Łukasza Czeluśniaka. Od 2007 roku instruktor rekreacji ruchowej (specjalizacja samoobrona), oraz posiadacz stopnia mistrzowskiego. Doświadczenie trenerskie zdobywał początkowo prowadząc grupy dziecięce, a także kursy samoobrony dla kobiet w szkole Yama Ryu Aiki Ju Jitsu. Od 2013 roku rozpoczął współpracę z Uczniowskim Klubem Sportowym SP37 "MoveUp" ( Ju-Jitsu dla dzieci ) oraz z Twórczymi Warsztatami dla kobiet - "Bajla" ( kursy samoobrony dla kobiet ).

   W życiu codziennym człowiek w ciągłym ruchu, lubiący biegać, jeździć na rowerze, wspinać się i chodzić po górach. Poza sportem, posiadający drugą z życiowych pasji- wszelako rozumianą motoryzację - niespełniony kierowca wyścigowy.

 
 

 
       
  Zajęcia prowadzą również:

Sensei Bartłomiej Sroka
Sempai Krzysztof Zięba
Sempai Karolina Lipowska

 
 
 

 


© 2019 Szkoła Ju-jitsu Hajime

Created by GÓRKADESIGN